Image

ما که هستیم

Xyten در ابتدا در نیوزیلند در سال 2002 بکار رفته و روز به روز سریعتر و روزمره تر می شود که لینک های قابل اعتماد بیشتری را برای مشتریان جدید در بسیاری از کشورها به همراه داشته باشد.
Xyten در حال حاضر دارای پایگاه در انگلستان، استرالیا، آمریکا، نیوزیلند وهمچنین در چین نیز می باشد. انگیزه و عرضه ما در تکنولوژی امروز برای حمل و نقل سریع تر از کالاها و محصولات است.
گسترش زایتن مبتنی بر توجه به هزینه بهینه در قیمت هدف برای همه مصرف کنندگان در سراسر جهان است که همیشه با توجه به تکنولوژی و کیفیت و اعتماد به صنعت کشاورزی استرالیا شناخته شده است
تخصص منحصر به فرد ما در کشاورزی به دلیل روابط نزدیک بین کشاورزان و دانشمندان ما و منابع مورد اعتماد ما برای به دست آوردن مواد خام بسیار مفید است. هر دو با شور و اشتیاق مشترک و عزم و اراده برای انجام کارها در کنار یکدیگر هستند.

چرا ما

محصولات Xyten، فرمولاسیون های منحصر به فرد و اثبات شده هستند که به راحتی تکرار نمیشوند، و بسیار متمرکز و مقرون به صرفه تر از محصولات جایگزین را ارائه می دهند. Xyten با افزایش ساختار شیمیایی گیاه، رشد مطلوبی را تولید می کند، اما این کار را به طریقی کاملا ایمن انجام می دهد.
Xyten متکی به تکنولوژی نوآورانه است که در بسیاری از برنامه های مختلف مورد آزمایش و تست قرار گرفته است تا بدون توجه به اینکه شما یک تولید کننده تجاری یا یک باغبان خانگی هستید، میتوانید محصول مورد نیاز خود را از ما تهیه نمایید.
کلیه محصولات زایتن از بهترین مواد اولیه از سرتاسر جهان تهیه می شود ودارای بالاترین استانداردهای بین المللی زیست محیطی و کشاوئرزی می باشد.
برای ما، بهترین نتیجه ما زمانی است که شما با محصول خود هیجان زده می شوید.
محصولات Xyten در نتیجه تحقیقات گسترده در آزمایشگاه توسط تکنسین های ما هستند که متعهد به حفظ طبیعت و ترویج دنیای سبزتر هستند. Xyten یک علامت تجاری ثبت شده در نیوزلند است که برای هر دو تکنولوژی پیشرفته و ارزش های طبیعی کشور ما مشهور است، که با استانداردهای بالا مورد نیاز برای پذیرش و صدور گواهینامه در قانون نیوزلندی مطابقت دارد.

با ما تماس بگیرید یا ایمیل بزنید

ما می توانیم به شما کمک کنیم!

ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره درباره هر یک از محصولات خود هستیم. پس از دریافت پیام شما و بررسی آن در کمتر از 24 ساعت کاری با شما تماس می‌گیریم.

 09212725311Info@Xyten.ir

با ما در تماس باشید

09212725311

  Info@Xyten.ir

خبرنامه